3 LIGA

BLACK VELVET - NANKATSU SC 7:5

Keraj71 x4, merritt x3 - dilay x3, rexmundi x2

zawodnik meczu: Keraj71

Niestety kolejny wyjazdowy mecz i kolejna porażka. Tym razem jednak podjęliśmy walkę i nie stanowiliśmy tła na boisku jak to miało miejsce tydzień temu. Podstawowym założeniem druzyny było wyeliminować linie pomocy rywala.. jednak sprawy potoczyły się zupełnie inaczej.

Już pierwsze minuty pokazały że dziś najlepsza pomoc w lidze rozdawać będzie karty na boisku. Pierwsza akcja Black już przynosi im bramkę - dwójkowa akcjamerritt - Keraj71i najlepszy strzelec ligi zdobywa swoją pierwsza bramkę. My próbujemy kontratakować jednak dobrze obrona dowodziłfols. Po kwadransie gry było juz 2:0 - strzałem z dystansu popisał sięmerritt.
Ten szybki nokdaun jednak nie podciął nam skrzydeł i już w 22 minucie zdobywamy bramke kontaktową
NuTiznajduję w polu karnymRexMundia ten nie daje szansVampire. Po półgodzinie gry już doprowadzamy do remisu - na tym etapie meczu uwidoczniły się słabe punkty w obronie gospodarzy adilaypo podaniuRexMundizdobywa bramkę na 2:2. Ta szybka riposta naszego zespołu pozwoliła nam uwierzyć że możemy wywieźć korzystny wynik. Ten entuzjazm niestaty jest dla nas zwodniczy i nadziewamy się na dwie kontry - ponownie na liste strzelców wpisują sięmerritt i Keraj71. Do przerwy więc mamy wynik 4:2. Mecz zdaje się grą błędów - Nankatsu przejęło kontrolę jednak nie do końca przemyślane akcje mszczą się na nas niemiłosiernie, a przy tak dobrze dysponowanych pomocnikach w tym sezonie zespół Black Velvet nawet mając gorszy dzień nadal sa bardzo niebezpieczni. Rozmowa w szatni z trenerem uspokoiła gorące głowy zawodników i gra w drugiej połowie znacznie się polepszyła. Już 3 minuty po wznowieniu gry łapiemy kontakt z rywalem -Krzysztofdorzuca piłkę w pole karne a tamdilaywyskakuje wyżej odHerculesi zdobywa swoją bramkę nr 2. Wynik zmusza nas do atakowania , swoich szans szukająRexMundi i NuTi- jednak toKeraj71zdobywa kolejna bramkę - tym razem plasowanym strzałem tuż przy słupku. Ostatnie 20 minut to istna jazda bez trzymanki - Ponownie doprowadzamy do remisu -Krzysztofpo dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego zalicza kolejna asystę po tym jak hat tricka kompletujedilaya chwile później ładny rajdlewy257 kończy się centra na długi słupek gdzie całą akcję zamykałRexMundi. W 85 minucie jednak znac o sobie dała linia pomocy gospodarzy. Koronkowa akcja - kilka zagrań z klepki i nagleKeraj71zagrywa piłkę domerrittktóry przed sobą ma juz tylkoKovacsi nie daje mu żadnych szans wyprowadzając Black ponownie na prowadzenie. Ostatni zryw Nankatsu by wydrzeć punkt liderowi - silny strzałKrzysztofblokujemerritt- najszybciej się pozbierał po całej akcji - szybko wyprowadza piłkę i prostopadłym podaniem odnajdujeKeraj71- który unika spalonego znajdując się jeszcze na swojej połowie i przez prawie 40 metrów biegnie z piłką sam mając przed sobą tylkoKovasc- najlepszy strzelec ligi nie myli się - ustala wynik na 7:5 i dopisując Black Velvet kolejne 3 pkt.

==========

PUCHAR UEFA

NANKATSU SC - Granit TUBORG 2:5

dilay (3f 4f) // Puszczak (1f 2f 3f 4f), bulek (4f)

zawodnik meczu: Puszczak

W niedzielny wieczór podejmowaliśmy 3 drużynę II ligi w drugim naszym spotkaniu w Pucharze UEFA.
Obie ekipy wyszły w podobnym ustawieniu i początek spotkania zapowiadał się na wyrównane widowisko. Wszystko jednak zepsułPuszczak- najlepszy strzelec II ligi. Bez problemów mija nasza linie obrony i pokonujeheheszkisilnym strzałem przy lewym słupku. Nankatsu dwukrotnie zagroziło bramce rywala ale środkowy obrońcaJerryza każdym razem wychodził górą z pojedynków z naszymi napastnikami. Pod koniec pierwszej połowy gra przyspieszyła każda formacja toczyła zacięte pojedynki - i po jednym z nich -bulekprzejmuję piłkę po niecelnym podaniulewy257- podaję doPuszczaka ten podwyższa wynik na 2:0. W przerwie z naszej szatni słuchać krzyki trenera który ostro skrytykował styl w jaki zaprezentowaliśmy w pierwszej połowie. Z nowym ustawieniem i opier... niczem trenera , drużyna odżyła na boisku. Świetną akcjęlewy257 z NuTi- i nasz pomocnik wystawia piłke na strzałdilay- a ten pokonujePacior. Rzucamy się do ataku aleJerrypo początkowym zaspaniu znowu wraca na wysokie obroty i dyrygują całą obroną rozbijając nasze ataki - a po kolejnej próbie nadziewamy sie na kontrę.bulekpociągnął z piłka ładnych kilkadziesiąt metrów , wpada w pole karne i wykłada piłkę doPuszczakktóry juz dylko dostawia nagę pakując piłkę po raz 3 do naszej bramki. W 74 minucie ponownie łapiemy kontakt. Skrzydłem ładną akcje przeprowadzalewy257, po jego dośrodkowaniu najsprytniej w polu karnym zachowuje siedilayi ponownie zdobywa bramkę. Stawiamy wszystko na jedna kartę i rzucamy sie do ataku. Niestety koszmarny błąd popełniawodzu2377, piłkę przejmujePuszczaki w sytuacji sam na sam po raz 4 pokonuje naszego brakarza.
Gwoździem do trumny i naszej drugiej porażki jest kapitalny strzał z 27 metrówbulek- piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki i wpada do bramki obok bezradnie stojącegoKovacs.
Odnosimy bolesną porażkę i nadal z zerowym dorobkiem okupujemy ostatnie miejsce w grupie