Czarny weekend

3 liga

Rangers - Nankatsu SC7:1
Ruxon ( 1F), ako ( 1f, 2f), Zidan_5 (2f), KrzysiekACM (3f,4f) DamianoMaxx ( 3F) - GuTi909 (2f)

Niestety nie sprostaliśmy oczekiwaniom hitu kolejki. Ekipa Rangers odpłaciła nam za porażkę w poprzednim sezonie - nie dając nam okazji ani przez moment pomyśleć o wywiezieniu jakichkolwiek punktów. Juz od samego początku gospodarze rzucili się do ataku na nasza bramkę i to sie opłaciło. Po ładnym krosiethe_onlydo piłki dochodziakoi precyzyjnym strzałem pokonuje naszego bramkarza. Kiedy nasza defensywa była skupiona naMilaninho(lewy257po ostrym faulu ukarany został żółta kartką aMilaninhojuż w 20 min. z urazem opuścił boisko ), niepilnowany przez nikogoRuxonzamyka akcjecapseli podwyższa wynika na 2:0. W tym momencie drużyna Nankatsu zalicza jedyny zryw i kontakt z rywalem grając jak równy z równym. NajpierwNuTiidealnym podaniem odnajdujeRexMundiw polu karnym, ten oddaje strzał i już widzi piłke w siatce gdy fenomenalną obroną popisuję sięristo82. Jednak 5 minut później nie miał nic do powiedzenia po kapitalnym strzale z 20 metrówGuTi909dając nam bramkę kontaktową. Niestety to podziałało na Rangers jak płachta na byka. Kiedy goście zaczynali się rozpędzać nadziali się na dwie kontry - najpierw po okcjiako - Zidane_5ten pierwszy zdobywa swoją druga bramkę a tuż przed gwizdkiem na przerwę rewanżuję się asysta doZidane_5.

Po przerwie tempo meczu sie ustabilizowało - obie drużyny próbowały rozpracować obronę rywala. Udało sięDamianoMaxxkiedy to po fatalnym błędzieDziQ1916przejął piłke i tuż zza "Szesnastki" mocnym strzałem pokonałheheszki. Nankatsu niestety nie potrafiło już w tej fazie zagrozić bramceristo82. Para stoperówRuxon i KrzysiekACMgrała na najwyższym poziomie. Swoją wysoka formęKrzysiekACMprzypieczętował dwiema bramkami, najpierw po centrzeAntidotuma w samej końcówce meczu po rzucie rożnym po wrzutceDamianoMaxx

Przegrywamy nasz pierwszy mecz w lidze - i to w kiepskim stylu, a juz za tydzień kolejny trudny wyjazd do lidera Black Velvet

leber (2f), mietek b (2f)

Pierwszy mecz w fazie grupowej UEFA postanowiliśmy zaryzykować i zaatakować będącego w słabej formie rywala. Początek jednak był dość chaotyczny a akcje kończyły się najczęściej na defensywach obydwu ekip. Jednak z czasem doświadczenie jakie posiadało Dream Team przyniosło korzyści i w 34 minucie po ładnym strzale zza pola karnegolebergospodarze wyszli na prowadzenie. To podcieło skrzydła gościa, a po stracie piłki przezKrzystof, leberprzejmuja ją i prostopadła piłką znajduję w polu karnymmietek_bi ten podwyższa wynik na 2:0. W drugiej połowie gospodarze oddali pole gry Nankatsu a sami nastawili się na kontry. Jednak tego dnia stoperniktbył nie do przejścia przez zawodników Nankatsu, całe szczęście i w drużynie gości po kilku świetnych interwencjachlewy257nabrał pewności siebie i powstrzymywał kontry. Ostatecznie obydwie drużyny nie znalazły już recepty na pokonanie obrony i mecz zakończył się wynikiem ustalonym w pierwszej połowie

++++++

Arystokracja Cup

MOTOR - Nankatsu SC 3:0
cypis_goo (1F), naimadkolo (2F), leonsjo123 (4F)

Decydujący mecz o awansie z grupy mieliśmy stoczyć z pierwszoligowym zespołem Motoru.
Dla nich awans był teoretyczny dla nas w zasięgu ręki. Dlatego na meczy wyszliśmy w dośc ofensywnym ustawieniem. Niestety zgubił nas fakt że rywal jest w kiepskiej formie i już w 10 minucie nadzieliśmy się na kontrę.bacarealwyprowadził piłkę a ta trafia pod nogicypis_gooktóry nie dał żadnych szans naszemy drugiemu bramkarzowiKovacs. Szybko chcieliśmy odpowiedzieć na tą bramke jednak po strzaleRexMundi- bramkarzlukkonsparował piłkę na rzut rożny, a strzałGuTi909zablokował świetnie grającycypis_goo. Na to wszystko w samej końcówce połowy na indywidualna akcję decyduje sięnaimadkolo- udaje mu sie minąć obrońców i podcina piłke nad rzucającym sie bramkarzem. Schodzimy do szatni z dwubramkową stratą. Bramka do szatni podcięła nam skrzydła i druga połowa nie była juz tak dobry widowiskiem. My bez pomysł- Motor zadowolony z prowadzenia.
Na uznanie zasługuję jedynielewy257który trzymał ekipę w ryzach, niestety pod koniec meczu złapał uraz i musiał zejść. Kiedy dobiegły nas informacje o wyniku drugiego spotkania i że awans dać nam może nawet remis rzucamy się jeszcze do ataku - ale silna defensywa pod wodząsdulepajest nie do przejścia - a w doliczonym czasie Motor doczekał się swojej kontry - akcję rozpocząłcypis_gooa bramką na 3:0 ustalił wynikleonsjo123.

Przegrywamy drugi mecz w Arystokracja Cup - i po świetnym otwarciu ostatecznie kończymy rozgrywki na ostatnim miejscu w grupie .