Autor:

RexMundi

Utworzono:

12.05.2015

Od pierwszych minut było widać że będzie to mecz walki i żadna z drużyn nie odstawi nogi w tym spotkaniu. Już w 5 minucie świetną akcją prawą stroną popisuje sięwodzu2377i dokładnie centruje na 7 metr gdzie już czekaj nasz lis pola karnegoMarekmgri wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. To tylko podrażniło gospodarzy i rzucili się do odrabiania strat. W 15 minucie daleki wyrzut z autuEnkidotrafia pod nogiMachedaa ten z najbliżej odległości pakuje piłkę do siatki. Na prowadzenie drużyna Bayernu wyszła w 20 minucie która wyprowadziła szybką kontrę po tym jak po rzucie rożnym dla Nankatsu -Earthtrafia w poprzeczkę - piłka trafia pod nogiksg7który popędził na bramkę i nie dał najmniejszych szansheheszki( który chyba jeszcze myślami został w szatni). Od tego momentu zaostrzyła się gra,Earthłapie żółta kartkę faulującEnkido- który już do końca spotkania nie wrócił na murawę, to samo spotykaJB88iBOSSmandla których mecz skończył się po pierwszej połowie. Agresywna gra gości sprawiła że w środku pola zyskali przewagę jednak nie potrafili tego przełożyć na kolejne bramki. Druga połowa to szaleńcze ataki Nankatsu, zarównoRexMundi , Marekmgr i NutIdwoili się i troili by doprowadzić do remisu jednak w tej części spotkania obrona gospodarzy grała na najwyższym poziomie. Nieustanne ataki jednak odbiły się w końcówce meczu i odkryta drużyna gości nadziała się na kontrę i trzecią bramkę zdobywaAdam83, a w 89 minucie akcja dwójki obrońców .emirates- podawał, aMandzukic94skutecznie zamykał akcję i strzałem przy krótkim słupku ustala wynik spotkania na 4:1.