Porażka z Juvent w cieni ligowego zwycięstwa

Porażka z Juvent  w cieni ligowego zwycięstwa

Za nami drugi weekend na boiskach KLT

3 LIGA GRUPA A

Nankatsu SC- Pogoń Prudnik 10:9
NuTi ( 2f, 3f) , Marekmgr (2f, 3f, 4f) , dilay (2f, 3f, 4f) RexMundi (3f, 4f) - Sebastian , Czarny_jabol , jamaica ( 2f, 3f , 4f)

Pierwsze minuty meczu przebiegły na badaniu się obydwu ekip, Prudnik cierpliwie czekał w obronie gdzie dzięki dobremu wejściu w meczjasjul, nasi napastnicy nie mogli dojść do sytuacji strzeleckich. Jedna z prób zakończyła się kontrą gości i w 20 minucie po wyprowadzeniu piłki przezjasjulw sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł sięjamaicai wyprowadza Pogoń na prowadzenie. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i 4 minuty później po centrzegrzes900piłkę głową kieruje do bramkiMarekmgr. Od tego momentu mecz zapowiadający się na piłkarskie szachy nabrał rumieńców i kibice na stadionie otrzymali istną strzelaninę. W 30 min Nanaktsu pierwszy raz wychodzą na prowadzenie ,NuTipo ładnej asyściedilaystrzela tuż obok interweniującego maniUTD i zdobywa bramkę. Dosłownie chwile później grający z minuty na minute lepiejdilaywpisuję się na listę strzelców po indywidualnej akcji. Kiedy zapowiadało się że Nanaktsu już przejęło kontrole n ad meczem - dwa ciosy pod koniec pierwszej połowy wyprowadzają goście. Najpierw bramkę zdobywaSebastian, a już w doliczonym czasie gry po kiksieOlsen- okazji nie marnujęCzarny_jabol. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:3 oraz silnym ripostą gości że tanie skóry nie sprzedadzą. Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy. W 47 minucie napastnicy ładnie rozegrali między sobą piłkę i formalnością dostawienia nogiMarekmgrponownie wyprowadza nas na prowadzenie. Dobre rozpoczęcie meczu zachwiało naszą koncentracją co sprytnie wykorzystali gracze Pogoni i najpierw ponownieSebastian, a chwile późniejazzupakują nam dwie bramki. W szeregach Nankatsu wkradła się nerwowość - ogromna presja utrzymania twierdzy splątała na ten moment nogi zawodnikom a w 53 minucie po akcjiazzu-jamaicaten drugi wyprowadza Prudnik na dwubramkową przewagę. Na ławce Nankatsu trener zaczął z nerwów ciskać bidonami we wszystkie strony i po kilku ostrzejszych słowach zawodnicy na boisku zaczęli w końcu grać lepiej. Najpierwdilaywykorzystał zamieszanie w polu karnym a 3 minuty później świetne prostopadłe podanieNuTiwykorzystujęRexMundii ponownie doprowadzamy do remisu. Rozpędzona drużyna Nankatsu w 70 minucie wyszła kolejny raz na prowadzenie po strzale z dystansuNuTi. Ten szturm gospodarzy lekko podłamał Prudnik i już do końca spotkania nie potrafili zmienić wyniku na swoją korzyść. W 73 minucie swojego hat - tricka kompletuje dilay po ładnej centrzelewy257. Goście znowu postraszyli nas w 78 minucie kiedy toSebastianpo kolejnej asysciejasjulzdobywa bramkę ale zaraz odpowiedziało Nankatsu -RexMundizgrywa piłkę głową doMarekmgra ten 3 raz pokonuje w tym meczumaniUTD. Ostatnie 10 minut to już istny rollercoaster, ostatni zryw Pogoni daje im ponownie bramkę kontaktową - tym razemKHOLDpodaje dojamaicaa ten zdobywa hat - trick pokonującheheszki. To tylko zachęciło gości do rzucenia się wszystkimi siłami na bramkęheheszkiby urwać chociaż punkt ale nadziewają się na kontrę - na bramkę pognalidilayiRexMundi - ten pierwszy podawał a drugi wbija przysłowiowego gwoździa do trumny Pogoni Prudnik. Kiedy zawodnicy Nankatsu wyczekiwali końcowego gwizdka - rozmiary porażki jeszcze zmniejszyłazzupo dokładnym zagraniujamaica. W końcu zabrzmiał końcowy gwizdek - strzelanina na stadionie dobiegła końca. Kibice odetchnęli z ulgą - obrońcy obu ekip najwyraźniej już. Otwarcie sezonu na swoim terenie było efektowne a przede wszystkim zwycięsko.

Spacjal-na Armia II -Nankatsu SC11:8
Grusznik , chilloucik ( 1,2,3,4 F), egon25 (3,4 f), bamber2189 (4f) - dilay, RexMundi (2,3,4 f) Marekmgr (3,4f)

Jak można było sie spodziewać gospodarze od razu rzucili się do ataku by odrobić 8 bramkową stratę
świetnie grajaća na początku obrona na czele zDamian97powstrzymywała nasze ataki natomiast my nie byliśmy w stanie przeciwstawić się atakom Armii. W 7 minucieGrusznikzdobywa bramkę po podaniuDamian97a w 12 minucie chilloucikpo indywidualnym rajdzie podwyższa na 2:0. Juz było wiadomo że ten mecz nie będzie spacerkiem a wydawać się było tak duża przewaga może byc szybko zniweczona. Gospodarze podbudowani świetnym początkiem rzucili sie do ataków, mimo poprawy w grze obronnej gości tracimy kolejne bramki - ponownie duetGrusznik,chilloucikpokonująheheszki- przy obydwu bramkach asysty zaliczabamber2189. W pół godziny Spacjaliści odrabiają połowe strat i kiedy kibice zaczynali wierzyć w końcowy efekt , geniuszem błysnąłNuTi- który w przeciągu 10 minut popisał się dwoma prostopadłymi podaniami między formacjami pomocy i obrony rywali wyprowadzając na czyste pozycje najpierwdilay,a późniejRexMundi. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4:2
Nas mimo niekorzystnego wyniku te dwie bramki lekko uspokajają , ale gospodarzy tylko napędzają do jeszcze większego wysiłku i niczym ranne zwierze szaleńczo atakują w drugiej połowie. Ponownie słaby początek naszej ekipy wykorzystuje duetGrusznik - chilloucik, bramkę nr 7 po podaniubamber2189zdobywaegon25. Znikająca przewaga jaką wypracowaliśmy w pierwszym meczu zmusiła nas do podjęcia bardziej ofensywnej gry i pójścia na wymianę ciosów. świetnie dysponowani tego dnia napastnicy wykorzystują że rywal skupia się tylko na ataku i podeszli wyżej obrońców co przyczyniło się do szkolnych błędów w wyprowadzaniu piłki udjkuraki w krótkim czasiedilay , RexMundi i Marekmgrtrzykrotnie pokonująkrislip96- tym samym chyba pozbawiając rywala nadziei na awans do fazy grupowej. Końcówka spotkania to już gra dla publiczności obie ekipy rozluźnione i zdawało sie już pogodzone z tym kto awansuje , zafundowali kibicom festiwal bramek, Dla Specjalistów - trafiają świetni dziś grającyGrusznik i chilloucikpo podaniachbamber2189- ten również wpisuje się na listę strzelców po asyścieegon25- w między czasie i u nas udaje się rozegrać kilka akcji - nasi napastnicy podobnie jak u rywala czyli się na boisku jak ryba w wodzie iRexMundi i dialykompletują po hat-tricku - przy obu bramkach asysta popisuję sięMarekmgr- który kończy nasz strzelecki festiwal bramką po asyscieRexMundi. W doliczonym juz czasie swoją ostatnią bramke zdobywa Spacjal-na Armia II - strzelcemegon25i sędzia odgwizduje koniec.
Przegrywamy mecz ale kapitał bramek z pierwszego spotkania zapewnia nam awans do fazy grupowej pucharu UEFA

po losowaniu trafiamy do grupy D

Granit TUBORG
Nottingham Forest
Dream Team
Nankatsu

gracz meczu:Grusznik ( Specjal-na Armia II )

Nankatsu SC- Juvent 8:12
Markomgr x3, dilay x3, RexMundi x2 - gurol82 x4, Genowefa x4, woody x2, Radki, Rafal Koziel

Gradobicie goli jaki obejrzeli kibice na Eden Park zapamiętają na długie lata, a mecz jaki tu sie rozegrał był świetną reklamą KLT w świecie. Starcie ogłaszane jako pojedynek Dawida z Goliatem od początku wskazywało że nie ma nic wspólnego z historią znaną z Biblii. Juz na początkugurol82kapitalnie rozpoczyna mecz i w 2 min strzela bramkę po asyścieGenonefa,a 5 minut później rewanżuje się asysta pozwalającGenonefawpakować piłkę do pustej bramki. Tak szybkie otwarcie uspokoiło później grę - Juvent pilnował prowadzenia pozwalając Nankatsu na prowadzenie gry i czekając na kontry. Ta taktyka pozwoliła nam na bramkę kontaktową zdobyta przezdilaypo tym jakslawek1990stracił piłkę w środku pola. Kiedy poczuliśmy że można powalczyć z mistrzem jak równy z równym nadziewamy sie na kontrę -kophewprzejmuję piłkę i prostopadłym podaniem znajdujęGenonefa- a ten spokojnie pokonujęheheszki.Mało tegogurol82zabawia się z naszymi obrońcami wkręcajać młodegoOlsenw ziemie a nastepnie wpada w pole karne i lobem podwyższa wynik na 1:4. Czekając na gwizdek kończący pierwszą połowęNuTioddaje potężny strzał z 20 metrów - piłkę wybija przed siebieTechnik84a do niej jako pierwszy dopadaMarekmgri ustala wynik pierwszej połowy na 2:4
Początek drugiej połowy to wymiana ciosów pomiędzy drużynami - najpierw my ponownie łapiemy kontakt z wynikiem iMarekmgrpo podaniudilaytrafia ponawnie do siatki Juvent. Ten fakt tylko zmusił rywala do większej aktywności w tym meczu i w krótkim czasie pokazuję jaka różnica klas jest między naszymi drużynami -gurol82 i Genonefakompletują hat-tricka a swoją pierwszą bramkę strzelawoody.
Juvent szybko ucieka na 3:7 i ponownie pozwala na wyszumienie się nam - a sami być może zaczęli oszczędzać siły na zbliżający się mecz ligowy. Ten fakt wykorzystujedilayi łatwo mijabonio95- a następnie mierzonym strzałem pokonujęTechnik84.Nankatsu ponownie poczuło że ten mecz da się jeszcze uratować i po kolejnym atakuRexMundiwygrywa walkę bark w bark zbonio95i posyła piłke między nogami bramkarza Juvent. Kiedy w 74 minucieRexMundizdobywa bramkę po wrzutcelewy257i wynik na tablicy wyświetla się 7:6 - Trener Juvent wypuszcza do boju świeże siłyRadki , Rafal Kozieli najwyraźniej dał wskazówki by drużyna przestała lekceważyć rywala. Szybko zdobyte kolejne bramki przez rywala który w ataku tego dnia miał świetnie dysponowanych zawodników pozwoliło odskoczyć im na 6 bramkową różnice - swoje kolejne bramki oprócz wspomnianych rezerwowych zdobyligurol82 Genonefa i woody. Tak duża różnica i zbliżajacy się koniec meczu podziałał na Juvent rozluźniająco i dekoncentracja w końcówce pozwoliła nam na zdobycie kolejnych juz tylko honorowych bramek.dilay i Marekmgrdo swoich CV moga dopisać hat-tricki przeciwko Mistrzowi KLT, a końcowy wynik spotkania ustalaRexMundipo podaniuNuTi.
W starciu z gigantem KLT nie mieliśmy zbyt wiele do powiedzenia - w każdej formacji byliśmy drużyną słabszą - tylko dzięki naszym napastnikom unikamy pogromu a strzelenie 8 bramek mistrzowi daje nam motywacje że możemy powalczyć z najlepszymi - jeśli tylko poprawimy grę w defensywie